اولین حدیثی که خواندی !

رفته بودیم مهمانی و بچه ها مشغول بازی و شلوغی کردن ! صدای موذن کوچک هشت ساله بلند شد و همه در حال مهیا شدن برای نماز جماعت .

برای برداشتن جانماز وارد اتاقی شدم که بچه ها بازی می کردند ، صدای آشنایی گفت : امیر حسین بریم نماز بخونیم ؟ می دونی نماز بینی شیطان را می مالد به خاک !

هنوز سیستم شنوایی جواب نداده بود که صدای آقا کوچولو بوده ، از خنده و نگاه و قربان صدقه های خانم های فامیل فهمیدم بله ، این صدای جگرگوشه ی ما بوده که اولین حدیثش را خوانده!

بعد از نماز ، از پشت سر به صف های تشکیل شده از پدرها و پسرها و مادرها و دخترها نگاه می کردم و به بینی ِ خاک آلوده ی شیطان می خندیدم !

خدا را برای این نعمت بزرگ شکر

پ ن ؛ حدیث را از برنامه ی اذان شبکه ی پویا یاد گرفته است.

/ 7 نظر / 23 بازدید
آیدین

آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآفرین به شما با این گل پسر

افزایش رنک الکسا

سلام واقعا سایت خوبی داری.ولی به نظر خودت بازدیدش کم نیست؟ من یه راه بهت پیشنهاد میدم.اول این کد رو که بهت میدم از لینک زیر دانلود کن. yon.ir/hcZS بعد از اینکه دانلود کردی.کد رو داخل قالب سایتت کپی کن. و بهم یه ایمیل بزن. hamidreza881@yahoo.com تا داخل سیستم افزایش بازدید عضوت کنم تو کمتر از 12 ساعت بازدیدت رو 3 برابر می کنم. یه بار امتحانش کن ضرر نمی کنی.

مامان علیرضا و حسین

بریم پویا بخریم مادر! ما تا حالا به دلیل اینکه فکر می کنم کنترلش سخته گیرنده ی دیجیتال نخریده ایم! تجربه ی شما چی می گه؟ همین الانشم که نداریم با هزار ترفند تلویزیون رو خاموش می کنیم![نیشخند]

احسان

بسم الله الرحمن الرحیم سلام دوست عزیز فرصت خوبی پیش اومده تا از همین فرصت ها که در اینترنت هستی کسب درآمد کنی خیلی راحته ونیاز به وقت زیادی نداره کافیه درسایت ثبتنام کنی و برای سایت روزی 20 دقیقه وقت بزاری تا ماهانه حداقل 100 هزار و تا یک میلیون تومان کار کنی واما سایت لطفا آدرس را به صورت کامل در آدرس بار مرورگر خود کپی کنید و اینتر را بزنید و در سایت ثبتنام نمایید http://bux20.com/?r=kwmkwm

ساقی رضوان

چ فامیل خووووووووووووووبی خدا حفظتون کنه برا هم :)