انتظار نداشته باش

با سلام خدمت عروس عزیزم ....... خانم :)

ما که حالمان خوب است و شدیدا دوست می داریم شما را ملاقات کنیم و به جای آن چند نقطه ی بالا نام زیبای تان را بنویسیم.عارضم محضر مبارک عروس جان خودم که تصمیم گرفته ام هر از چند گاهی نکاتی را برای بقای شادی در زندگی شما عزیزانم بنویسم شاید در راستای آرام نگهداشتن محیط خانواده تان کمی تاثیر داشته باشد.

ببین عزیزم همسر دلبند شما یعنی همین آقای سراج الدین کمی تا قسمتی عجیب و غریب هدیه می دهند و اصولا خاص می باشند.توقع نداشته باش مثل مردهای دیگر روز زن و سالگر ازدواج تان توی یک دستش سبد گل و یا حتی شاخه ی گل ، و در دست دیگرش جعبه ی یک انگشتر طلا باشد . یحتمل ایشان شب قبلش برای شما نامه ای عاطفی و یا قدرشناسانه خواهند نوشت و شما صبح زود وقت نماز صبح آنرا روی سجاده تان خواهید دید و نهایتا وقتی از سر کار برگردند در حالی که دستشان را پشت شان قایم کرده اند و شما دارید تصور کادو و...می کنید نامه را تقدیم می کنند.

خلاصه اینکه ما تذکرات لازم را داده و می دهیم و امید به اصلاح شان داریم .

پ ن : چند وقت یک بار برایم نامه می نویسد ، قشنگ هم می نویسد .روز مادر و تولد و عید و .... اما دریغ از یک شاخه گل !! واقعا چرا ؟

/ 5 نظر / 36 بازدید
مامان سجاد

خوب به نظر من که خیلی عالیه البته علف باید به دهن بزی شیرین بیاد

مامان عليرضا و حسين

واي چه ايده ي جالبي! کاش مادر شوهر من هم از اين نامه ها برايم مي نوشت که براي کشف خرده رفتارهاي شوهرم ده سال زحمت اکتشاف به خودم ندهم!![خنده]

نیلوفر

سلام . من عاشق این نامه هام . ارزش نامه هایی که سراج الدین بهت میده خیلی بیشتر از شاخه گله . چرا نداره .دوستت داره . خداکنه عروست هم عاشق نامه باشه سپهر من که روز مادر برام یه نقاشی کشید .با اینکه دوستش دارم اما محتویش دلمو سوزوند [ناراحت]

خانمی

آخه...خوش به حالتون...چه پسر خوبی... یدونه از اون نامه ها می ارزه به یه باغه گل...

الیما

چه کار خوبی ما پیر شدیم خواهر اما همسری سالی یکی دو خطی برتمون ننوشت که ننوشت حیف که من هم پسر دارم ...........