دوازده سالگی آرام جانم!

روزهایی که می گذرند و تو در جلوی دیدگان عاشق من بزرگ و بزرگ تر می شوی ، قد می کشی و هر روز در افکارت جوانه ی تازه ای می زنی و مثل اقیانوس پر تلاطم و زیبا دلبری می کنی ؛ جز شکر پروردگاری که تو را به امانت به من سپرد کاری نمی توانم کرد.

عزیز مادر ؛ وقتی نگاهت می کنم درد شیرینی می ریزد تو قلبم از آن دردهایی که هر مادری با دیدن فرزندش می کشد ، درد اشتیاقی که گمان می کنم  تو پاک ترین و معصوم ترین آفریده ی خدایی و با داشتن مادری چون من مظلوم واقع شده ای.

اعتراف می کنم به کم کاری ها و کوتاهی ام در تربیت تو و از خدا می خواهم به لطف و عنایت خودش این خلأ را با عفوش نسبت به من و کرامت و بزرگی و حکمتش نسبت به تو پر نماید.

کم کم برای بوسیدنت ، برای بوییدنت ، برای بیدار کردنت ، برای خواباندنت باید به فکر رفتارهایی مناسب مردان بزرگ باشم! اما چه کنم که تو برای من همان محمد سراج الدینِ آتش پاره ای که عاشق دویدن است و از دیوار راست بالا می رود.وسواس و تمیز و بی نظم است ! مهربان و جدی ست ! درسخوان بدخطی ست که خوب نقاشی می کشد ، چه کنم که برای من هنوز همان پسرک جدی ِ مهربان ِ دلسوز ِ بداخلاقی! با تو چه کنم که معجونی هستی که فقط خودم می دانم.... یک مداح پر شور و یک فوتبالیست هیجانی ، یک کتابخوان حرفه ای و یک متخصص بازی های کامپیوتری ...هر چه هستی برای من میوه ی شیرین خدا هستی که هزار بار در لحظه هم شکر کنم به اندازه ی لطف او نخواهد بود. این روزها فقط دلم می خواهد باز از تو بخواهم دستانت را از دستانی که به او سپرده ام جدا نکنی . (*)

 

  ساحل اقیانوس هند / دارالسلام

 

 سه سالگی ایشون / دارالسلام

 

 روز هفدهم ربیع الاول / مدینه ی منوره که به عشق مصادف شدن تولد ایشون با سالروز ولادت پیامبر (ص) و امام صادق (ع) می بریمشون به آستان بوسی درگاهشون.

 

 ابناء الهدی

 

پ ن : البته تولد ایشون چند ماه بعده ولی ما برای هر دو پسر به سال قمری تولد می گیریم.

/ 12 نظر / 34 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زینب سادات

خدا حفظ شون کنه الهی ی ی ی

شکیبا

تولدشون مبارک ان شاالله سلامت باشند چقدر هم زیبا هستند--خودم اوراد لازمه رو خوندم چشمام هم شور نیست[چشمک]-- [لبخند][گل][گل]

شکیبا

هردوشون رو عرض کردم ها ....این آقا شهاب الدین تون رو هم از طرف من بچلونید[نیشخند]

نیلوفر

سلام . خدا برات حفظش کنه هم سراج الدین و هم شهاب الدین رو . بچه ها همیشه برای مادر بچه ان حتی اگه مردی بشن و قدشون بشه قد یه سرو . ادم همیشه دلش بخواد بچه اشو بچلونه. دغدغه تو برای بچه هات یعنی اینکه هیچ کوتتاهی در حقشون نکردی عزیزم . همیشه زنده باشی و مادری شایسته براشون .

خیبرشکن

ما شاء الله لاحول و لا قوة الا بلله العلی العظیم یعنی به تمام معنی ماشالله چه نگاه نافذی دارند این دو برادر دختر نداریم ؛ وگرنه خودمون اومده بودیم خواستگاری من شاید در طول ماه ؛ با یک دو جین بچه سر و کله بزنم ولی هر سال شاید یکی یا دو تا پیدا شوند که اینگونه دلبری کنند خدا حفظشون کنه ... امام زمان(عج) نگهدارشون باشه ..... اینقدر دوست دارم حداقل یه فوتبال درست و حسابی با حضرت محمد سراج الدین بازی کنم و یا همه شیطنت هایم را بیاورم و با شهاب الدین یکجا تقسیم کنم ....[خجالت] یعنی چشم هایشان دارد سر نهان را عیان میکند .... می دانید که همواره دعاگوییم التماس دعا یا علی

بهار نارنج

سلام خانوم وبلاگتون رو چند وقتی هست می‌خونم و بسی حظ می‌برم. الهی ابناءالهدی مایه ی چشم روشنی و باقیات صالخات باشن براتون. خدا بهتون توفیق مضاعف بده در امر خطیر "مادری". [گل]

حورا

با آرزوی بهترین ها در سال جدید.[بوسه]

فروغ

چقدر شبیه هم هستن و چقدر زیبا هزار ماشالله

فاسین

ما شاء الله هردو چقدر نازنین اند چقدر شیرین اند چه شیرینی در جان مادرشان میریزند حتما... هردو سهم شما پای رکاب آقا-عج باشند ان شاء الله